SLADKÁ

Bílé sladké víno Oenomelo 3l Zobrazit větší

Bílé sladké víno Oenomelo 3l

12 41 03

Nový produkt

3 l - karton: 4 ks

BÍLÉ SLADKÉ VÍNO OINOMELO

Toto řecké sladké víno bylo vyrobeno podle antických receptur z odrůd Muškát, Moschofilero a Rhoditis.

Sladké bílé víno se zářivou zlatožlutou barvou. Nejprve objevíme čerstvé aroma Muškátu, které je následováno podtóny medu a sladkého citrónu. Nádherně voní květinovou vůní.

Více informací

Více informací

BÍLÉ SLADKÉ VÍNO OINOMELO 3 L

Sladké bílé víno se zářivou zlatožlutou barvou. Nejprve objevíme čerstvé aroma Muškátu, které je následováno podtóny medu a sladkého citrónu. Nádherně voní květinovou vůní po broskvích. Dlouhá, diskrétní a slaďoučká dochuť spolu se svou plodnou osobností vytváří pocit smyslnosti, bez toho, aniž by ztratila svou mladistvou živost. Podává se také jako aperitiv nebo dezertní víno. Výborně se hodí k dezertům, ovoci, ořechům a sýrům. Doporučujeme servírovat v malé sklenici tulipánového tvaru pro vyniknutí slaďoučké chuti vína.

Víno je baleno v kameninové amfoře a přes zátku opatřeno voskem. Amfora byla speciálně navržena podle historických vykopávek. Jedná se o edici, která není vyráběna nikde jinde. Po zkonzumování je možné amforu použít jako okrasnou vázu. Vhodný dárek pro vaše blízké.

A proč se vlastně toto víno nazývá Oenomelo? Jedná se o složeninu řeckých slov oinos (víno) a meli (med). Je to tedy víno slaďoučké jako med! 

Ideální teplota pro servírování: 4-6° C

Druh vinné révy: Muškát, Moschofilero, Rhoditis

Obsah alkoholu: 11 % obj.

Obsahuje siřičitany.

Země původu: Řecko

Balení v kartonu: 4 ks

3 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

popuparchitect.com