Jednorázové restaurační prostírání

Papírový ubrus BÍLÝ - 1x1 m - 1 kus Zobrazit větší

Papírový ubrus BÍLÝ - 1x1 m - 1 kus

10 01 01

Nový produkt

1 ks / karton 150 ks

UBRUS 1x1m

Tento papírový ubrus je jedinečný tím, že má zespodu tenkou nepropustnou fólii, která spolehlivě zadrží a nepropustí tekutiny a mastnoty. V Řecku se tento jedinečný ubrus stal díky své veliké praktičnosti každodenní součástí nejen domácnosti, ale také restaurací a tavern.

 

Více informací

Více informací

ŘECKÝ SNÍDAŇOVÝ UBRUS BÍLÝ 1x1M

Rozlití kávy na čistě vypraný ubrus už pro Vás nebude noční můrou! Jestliže tento ubrus polijete jakoukoli tekutinou, ubrus ji zachytí a nepropustí na stůl. Takto zašpiněný ubrus jednoduše sbalíte a vyhodíte.

Je velmi vhodný pro použití při velkých oslavách, zahradních párty, grilování. Dekorativní ubrus nemusíte před každým jídlem sklízet, pouze na něho dáte tento papírový. Velmi se osvědčil při konzumaci rybích pokrmů, kdy zbytky shrnete z talířů na ubrus a pak ho jednoduše zabalíte a vyhodíte.

Tento bílý ubrus velmi ocení také maminky s dětmi. Malé děti si na něho mohou namalovat různé obrázky, aniž by Vám malovaly po stole. Především se hodně uplatní při dětských oslavách. 

V Řecku se tento jedinečný ubrus stal díky své veliké praktičnosti každodenní součástí nejen domácnosti, ale také restaurací a tavern.

Země původu:
Řecko

5 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

popuparchitect.com