Kategorie

  • Vyplněním a odesláním objednávky na tomto internetovém portále

  • Odesláním objednávky emailem. O vytvoření objednávky se dozvíte emailem, kde najdete souhrn objednávky.

  • Odesláním objednávky pomocí SMS. TIP: Napište SMS o tom, že chcete objednat a my Vám zvoláme. Objednávky přijímáme na tel: 725 917 376

  • Zavolejte nám na tel: 725 917 376 a vytvoříme objednávku za Vás. O vytvoření objednávky se dozvíte emailem, kde najdete souhrn objednávky.

Tento internetový obchod je specializovaným nákupním portálem pro podnikatele a profesionály, proto jsou ceny uvedené bez DPH. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Je nutné, aby tyto údaje byly vyplněny pravdivě a správně, neboť slouží k nutné identifikaci kupujícího a ke správnému doručení zboží.

Po registraci Vám zavoláme a nastavíme Vám aktuální velkoobchodní ceník. V případě, že potřebujete ceny co nejdříve, zavolejte na obchodní oddělení: 725 917 376.

Po dokončení objednávky v košíku se Vám zobrazí tabulka pro vyplnění fakturační a dodací adresy. Do fakturační adresy prosím napište své sídlo dle obchodního rejstříku a do kolonky dodací adresa prosím uveďte adresu, kam má být zboží doručeno. Systém umožňuje si adresy libovolně pojmenovat (např. "dodací adresa: Vinotéka". Může se stát, že Vás pracovník zásilkové služby nezastihne, proto je nezbytně nutné uvést telefon (nejlépe Váš mobil), aby se s Vámi mohl domluvit na osobním předání.

 Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Prodávající respektuje zákon na ochranu osobních údajů a neposkytujeme žádné informace třetím osobám, mimo údajů nutných pro doručení zboží. Nákupem kupující souhlasí se zasíláním obchodních sdělení (akce, novinky apod.) dokud neprojeví s tímto nesouhlas. Více viz ochrana osobních dat.


popuparchitect.com