AGIA TRIADA

Extra panenský olivový olej P.G.I. AGIA TRIADA sklo 250 ml

23 02 02

Nový produkt

250 ml / karton 24 ks

Extra panenský olivový olej 250 ml

Je lisovaný za studena, z prvního lisu, z jednoho druhu oliv, z jedné oblasti. Má velmi lahodnou chuť, mimořádnou jemnost a nádherně voní. Nejjemnější olej z naší nabídky. Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv pouze mechanickými postupy.

Minimální trvanlivost: info na tel: 725 917 376

Více informací

Více informací

EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ 250ml

Pochází z kláštera AGIA TRIADA v Akrotiri v oblasti Chania na Krétě. Je lisovaný za studena, z prvního lisu, z jednoho druhu oliv, z jedné oblasti, pouze z olivových hájů přilehlých ke klášteru Agia Triada. Olivy se sbírají ručně a lisují se bezprostředně po sběru.

K tomuto klášteru náleží rozlehlé olivové háje, o které se mniši sami starají a olivy pro lisování tohoto oleje pečlivě vybírají, což mu dodává tu nejvyšší možnou kvalitu, jemnost a nenahraditelnou chuť. Olivy se sbírají ručně a lisují se bezprostředně po sběru. Tímto se získá velmi jemný olej. Olivy pro výrobu tohoto exkluzivního oleje jsou jednodruhové, což je naprosto unikátní. Jedná se o speciální malé zelené olivy Koroneiki. Je to velmi podstatné měřítko kvality. Olivy, z nichž se tento olej lisuje, pocházejí pouze z olivových hájů přilehlých ke klášteru Agia Triada. Vzhledem ke své jedinečnosti získal ochrannou známku P.G.I. Chania. Olej se vyrábí ve velmi malém množství. Jsme jediní, kdo ho do ČR dováží.

100% olivy Koroneiky.

Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv pouze mechanickými postupy.

Skladujte v chladu a suchu, ne na přímém slunci.

Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota: 3450 kJ/824 kcal; tuky: 100 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 14 g; sacharidy: 0 g,z toho cukry: 0 g; bílkoviny: 0 g; sůl: 0 g.Země původu: ŘECKO.

Balení v kartonu: 24 ks

7 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

popuparchitect.com